Apartmány Kralovstvi nebeske ubytovanie Horni Becva

Apartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske Novo postavené apartmán Království Nebeské, ktorý sa nachádza na jedinečnom mieste v obci Horní Bečva. Svojou pozíciou apartmán poskytuje jeden z najkrajších výhľadov na panorámu srdce Beskýd.

K apartmánu patrí pozemok o veľkosti 5 ha. K dispozícii je aj les, ktorý zabezpečuje maximálne súkromie a neobmedzený pohyb napríklad na hubárčenie, turistiku, šport apod Apartmán Království Nebeské má terasu 8 x 4 m, záhradu s detským ihriskom o veľkosti 25 x 16 m a viacúčelové ihrisko 35 x 17 m.

Beskydy Horní Bečva Ubytovanie:
Apartmán Kráľovstvo Nebeské sa nachádza na slnečnej strane kopca. Apartmán poskytuje súkromie, nádhernú prírodu a vďaka svojej pozícii jedinečný rozhľad na panorámu Beskyd.

Miestnosti: Apartmán 1 je určený maximálne pre 6 osôb, rozloha je 70 štvorcových metrov a je v ňom zahrnutá spálňa, ktorá disponuje jednou manželskou posteľou a dvomi normálnymi posteľami, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa a chodba.

Obývacia izba poskytuje dve prístelky, vo vybavení interiéru je PC s internetom za paušál 50 Kč za pobyt, internetové pripojenie WiFi, televízor s možnosťou sledovania satelitných programov, DVD + domáce kino.

V kuchyni sa nachádza mikrovlnná rúra, elektrický sporák, chladnička, varná kanvica, sendvičovač.
Ďalej je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V zimných mesiacoch je kúrenie v cene pobytu.

Exteriér záhrada a okolie: Terasa vchod z obývacej izby len pre apartmán 1. Záhrada s možnosťou letných športov, detské ihrisko na záhrade, ohnisko s grilom. K záhrade patrí okolitý pozemok a les o rozlohe 5 ha. ktorý je k dispozícii pre voľný pohyb. V zimných mesiacoch je možnosť na rozlohe 4 ha. vytvoriť vlastné bežecké okruhy.

Horní Bečva poskytuje 6 lyžiarskych areálov s možnosťou lyžiarskeho výcviku.

Okolie:
Súkenická rozhľadňa Na konci hrebeňa Vsackých Beskýd, tam kde sa stretávajú horské hrebene Moravskoslezských Beskýd a Javorníkov, sa nachádza novo vybudovaná rozhľadňa. Je vysoká 27 metrov a naskytá sa z nej nádherný výhľad na Beskydy (Radhošť, Smrk, Lysú horu, Travný, Knehyni), na celý hrebeň Javorníkov, Malú a Veľkú Fatru, pri jasnom počasí až k Tatrám. V blízkosti hraničný prechod na Slovensko - Makov. V zimných mesiacoch je rozhľadňa z bezpečnostných dôvodov a pre nedostupnosť uzavretá. Vedie tadiaľ žlto značená turistická trasa.
Apartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - Služba na recepcii je 24 hodínApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - možnosť pripojenia na internetApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - k dispozícii letná terasaApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - Izby s vlastnou toaletouApartmány Horni Becva Kralovstvi nebeske - Iybz sú vybavené televízorom